Citovat Původně založeno mrkvicka Zobrazit příspěvky
S párty MMR sa dostaneš aj s 500 na 4K bez problémov len si nájdi team..Party mmr je uplne useless ale čo sa týka solo tak si pickuj hrdinov ktorý ti potaha celú mapu smurf účet je výsledok tvojho skillu hrania pretože sa nedokážeš dostať z 2K na 4K tak si uplna sračka v dote.Ja viem že ťažko sa hraje s kokotmi ktorý hraju ako useless noobs ktorý nevedia čo je tango ale dá sa to zvládnúť.Ak ti poradím pickni si SNipera na mid postav MOM do 5 minuty a máš jednoznačné GG a nepotrebuješ ani supporta do teamu.Tak som sa ja dostal z 2,5 na 3K ešte ked som mal.Som proti Smurf účtom pretože som príklad toho čo som dokázal a nehanbím sa za to že som mal niekedy 1,9 rating.Pozri teraz mám solo 3,8 a som spokojný :) Som si vedomí toho že to je sračka ale dostať sa z 1,9 na 3,8 je podľa mna ukážkový výsledok

Good LUCK
Zatím to řeším tak, že řeknu týmu, ať se snaží jen deffovat a já budu s clinkzem pushovat. Zatím se mi takhle daří, ten kostlivec má attack speed, dmg a ještě k tomu invis a HP pouze ve spellech. Já mám takové štěstí, že v tom low MMR jsou chujové i moji nepřátelé a moc se proti mě nezmůžou. Jde ale o to, že mě nebaví pořád hrát jedno a to samé OP. A za snipera nehraju vůbec protože já lasthituju za pomocí klávesy S a ten sniper má celkem rychlé reakce :D. Ten clinkz je pro mě jako dělaný.