cau, chcela by som nahlasit admina Mlýn, z dovodu kickovania od CT po zmeneni mapy viz. screen, to iste aj Hunted

nasledne tu mate ukazku ako mlyn zareagoval, ked som mu napisala ''dik mlyn za kick od ct cenim si to'' kde napisal drz pysk a to, ako by ma rad kickol.. hned po kicknuti od CT, siel naspat k T.. takze neviem, ci to obidvaja s Huntedom robite naschval a stale vam lezim v zaludku odkedy som dala staznost ( 3 roky stare)

fakt ma mlyn nebavis a neviem co chces tymto dosiahnut, pretoze mam pocit, ze vtipne to pride len tvojim kamaratom na ts
+ provokacia zo strany mlyna, screen1, screen2 na ktorych mozte vidiet, ze mlyn provokuje s niecim, kde ani neviem o co ide a pride mu strasne vtipne pisat druhy den to, ze predavam nudes na pokeci ktory ani nemam

zaroven sa vyjadrim aj k tomuto
Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
nazatěžuj svýma zbytečnýma názorama forko, když už hraješ na konkurenčním portále :D
pretoze viem, ze sa najde urcity clovek, ktory by to hned vytiahol ako prve.. kedze na kotli hram 9rokov a je viac nez 70% celej tejto komunity, a 50% terajsich adminov, tak nemate pravo pisat nieco take.. nikdy som nemala na jb ban a ani za ten cas, co som na gs

dakujem za precitanie a poprosim o vyjadrenie vyssich adminov, alebo modov, ktory s tym nieco vedia spravit. pekne sviatky