Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    7

    De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem KOF! mp3
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Multihack'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:56199309'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '91.148.11.100'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] =======================================

    Myslím si že hram na vašom portáli celkom dlhšiu dobu.
    Dôvod ma dostal najviac Multihack ? Vždy hrávam čisto . Vždy keď ma spectujú aj hráči či admini ale aj keď ma nespectuju som čisty.
    A niejaky si príde ktorého som vživote nevidel ani som ho nevidel že by ma spectoval a da mi ban ? No chce sa mi ako smiať.
    A dôvod Multihack ? Ako to ma dorazilo. Nepoviem keby som dostal ban za Wallhack.
    Stálo sa mi to 2x ale neprávom za to som dostal aj UNBAN .
    A myslím si že counter strike hrama dosť dlho nato aby som uš aj niečo poznal a vedel trafiť .
    A tento ban je neprávom ..

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: De_Dust2/ Mr _ Green

    Ahoj, admin nemusi byt v specte aby ta spectoval.. Mame neviditelny spect, ktory ty nevidis.. Inak si pockaj kym admin doda demo.
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    7

    Odpověď: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    Mohol by som poprosiť banujuceho admina o dodanie dema ?
    Pretože čakať dalej niemenim .

  4. #4
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    No tak to mas smolu. Admini maju aj vlastny zivot nemoze byt cely cas online. Pekne si pockaj kym admin pride.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163

    Re: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    Od NicEwoRK:

    s tímto člověkem jsem už několikrát hrál a jsem pevně vědom, že nic nemá takže kotelna beztak přišla o dalšího skillera... na demo si počkám a mrknu na něj, ale to co tu předvádíte je už vrchol... než banujete prosím podívejte se na demo znovu.. servus

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340
    Citovat Původně založeno Kunder Zobrazit příspěvky
    Od NicEwoRK:

    s tímto člověkem jsem už několikrát hrál a jsem pevně vědom, že nic nemá takže kotelna beztak přišla o dalšího skillera... na demo si počkám a mrknu na něj, ale to co tu předvádíte je už vrchol... než banujete prosím podívejte se na demo znovu.. servus
    tvuj názor je absolutně zcestnej, byl si snad na serveru a spectoval ho s ESP? ne, tak mlc

    Citovat Původně založeno Whaaats Zobrazit příspěvky
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem KOF! mp3
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Multihack'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:56199309'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '91.148.11.100'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] =======================================

    Myslím si že hram na vašom portáli celkom dlhšiu dobu.
    Dôvod ma dostal najviac Multihack ? Vždy hrávam čisto . Vždy keď ma spectujú aj hráči či admini ale aj keď ma nespectuju som čisty.
    A niejaky si príde ktorého som vživote nevidel ani som ho nevidel že by ma spectoval a da mi ban ? No chce sa mi ako smiať.
    A dôvod Multihack ? Ako to ma dorazilo. Nepoviem keby som dostal ban za Wallhack.
    Stálo sa mi to 2x ale neprávom za to som dostal aj UNBAN .
    A myslím si že counter strike hrama dosť dlho nato aby som uš aj niečo poznal a vedel trafiť .
    A tento ban je neprávom ..
    Demo ti hodim večer, až přijdu z práce. WH tam nebylo, aspoň ne v demu, co jsem točil. Ať se všichni kouknou, jak se ti klepe cross. Hochu, nevim jestli máš druhej steam( na tomhle máš od září nahráno 140 hodin), ale narozdíl od tebe, už mám něco nahráno a poznám, pokud hraje člověk, co už si v csku něco zažil a nahrál, což ty vážně nejsi. Nevim jestli máš silent aim, metori nebo AB, ale rozhodně ty fragy co si dával, čistý nejsou. A neboj, demo mám, jak už ti psal Lazik, nemáš šanci poznat, jestli tě admin spectuje nebo ne, smůla viď?...takže si počkáš. Končim v 20:00, pak si dám v klidu večeři a kafe a tak v 22:00 začnu uploadovat..takže se můžeš jít zatim provětrat... ;)

    a koukám, že na to jak, máš krátce SID, si stihl posbírat pár banů, třeba na V-gamingu, ale to je určitě jen omyl, že :)
    Naposledy upraveno kashpi; 16-12-12 v 15:05. Důvod: sloučeno

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    7

    Odpověď: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    Očakám ho teda večer .. :)

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: Odpověď: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    přesně tak ;)

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    Citovat Původně založeno Kunder Zobrazit příspěvky
    Od NicEwoRK:

    s tímto člověkem jsem už několikrát hrál a jsem pevně vědom, že nic nemá takže kotelna beztak přišla o dalšího skillera... na demo si počkám a mrknu na něj, ale to co tu předvádíte je už vrchol... než banujete prosím podívejte se na demo znovu.. servus
    Takovejch kamaradicku, co se zarucovali za hackery uz tu bylo... Relevance nula, tak uz se pls prestante snazit primlouvat. To nikoho nepresvedci. Jakmile bude demo, s ostatnima adminama na to mrknem a podle toho se bude rozhodovat.

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163

    Re: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    Já jsem jen poslíček, je zase pravda, že Rasta také hrál na Kotelně 3 roky a pak se zjistilo, že měl WH .. No, demo rozhodne

  11. #11
    Kotel
    Guest

    Odpověď: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    Cheatoval tu i top hrač cz scény, takže je nutné opravdu jen demo.
    Na hltv je videt zretelne cukani u kazdeho fragu, pulka je s awp bez zoomu (ne fastzoom).
    Naposledy upraveno Kotel; 16-12-12 v 23:03.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    sem slepej nebo tu žádný demo ještě není?
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  13. #13
    Kotel
    Guest

    Odpověď: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    Neni, jen jsem zkoukl hltv http://csko.cz/hltv/27049/27049-1212160929-de_dust2.zip
    Vetsinou se pouzit neda, ale tady je to tak jasne, ze nebude nutne nic resit. Zavolal si kamose, ale ti mu nepomuzou.

    Citovat Původně založeno Whaaats Zobrazit příspěvky
    No chce sa mi ako smiať.
    -zde vložte vtipnou reakci-

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: Odpověď: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Neni, jen jsem zkoukl hltv http://csko.cz/hltv/27049/27049-1212160929-de_dust2.zip
    Vetsinou se pouzit neda, ale tady je to tak jasne, ze nebude nutne nic resit. Zavolal si kamose, ale ti mu nepomuzou.


    -zde vložte vtipnou reakci-
    díky Kotli, mám poslední dobou problémy s uploadem...dementní o2..mám 16MB ADSL a upload 40kbps...děs, včera mi to 3x při uploadování spadlo při 80%, tak jsem neměl nervy to zkoušet po 4x ..zkusim to ještě dneska večer, aby bylo vidět, že z dema je AB patrný...stačilo mi 5 kol...

    co že se nám k tomu cheater ještě nevyjádřil? najednou mlčí když se tu oháněl čistym skillem? :DD

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    7

    Odpověď: De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3

    Ospravedlňujem sa že som sa nevyjadril ešte nemal som tu možnosť dostať sa k internetu.
    Presne máš pravdu no zoom awp. Preto som dostal aj na v gamingu ban.
    Viem že na ligách to nieje povolené ale mám stiahnuty crosshair na awp.
    A na publicoch je to dovolené samozrejme nie všade.
    Ale inak su tie skilly čiste .
    Takže ak nebol crosshair na awp dovolený berem to speť a ospravedlňujem sa .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •