Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Jail demence.

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Jail demence.

    Spoiler Spoiler:

    Jailbreak 14-01-2017 18:41:24 STEAM_0:1:194512931 212.111.22.221 ~Kotlicek^ na tehle mape je dobre auticko vis :D:D
    Jailbreak 14-01-2017 18:41:16 STEAM_0:1:194512931 212.111.22.221 ~Kotlicek^ já přejíždím občas
    Jailbreak 14-01-2017 18:41:08 STEAM_0:1:194512931 212.111.22.221 ~Kotlicek^ každej přejíždí
    Jailbreak 14-01-2017 18:41:03 STEAM_0:1:194512931 212.111.22.221 ~Kotlicek^ grimmy co furt řešíš

    Ještě tam přejel i tčko ale to už sem netahám ... Takhle se chová někdo kdo si žádá o spešla
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Jail demence.

    Tady jde krásně vidět vše, včetně přejíždění vězně Hlavně že žádáš o spešla co?

    https://youtu.be/uNHR9m_EOWQ


    E: Exklusivně pro kotlicka:

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno MrSlissi; 15-01-17 v 13:35.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Jail demence.

    To je zajímavé hledáte na jednoho špínu a děláte to samé viď Sliši? Nepochopím-_-


  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Jail demence.

    já se jen směju :D:D:D:D hlavně že to dělá každej ,na tehle mapě je supr autíčko tak jsem si to skusil po dlouhé době,kdyby jste tu dávali aspon ty co přejíždějí často :)) ale super jsem se zasmál :D:D:D
    mimochodem když je nábor tak se tam napíši ,člověk to aspoň skusí :D je jedno kdo ho dostane ,hlavně at je ten týpek v pohodě a mrdlej jako já :D:D šašci ,točte si co chcete ;).

    Mimochodem máte si zavolat admina,tohle se tady neřeší,ale ve hře.
    Ale chápu to že chcete spešla a chcete rozdrtit nejlepší kandidáty na ně :D ! Vy ho nedostanete stejnak :)
    Naposledy upraveno Kotlys; 15-01-17 v 09:08.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  5. #5

    Odpověď: Jail demence.

    Ty žádosti o spešla, jsou jen průžkum, jaký je o spešla zájem a kdo má konkrétně o spešla zájem. To, že Kotlíček někoho umyslně přejel a dělal si z toho srandu, tak si jen ubírá šance toho spešla získat. Nicméně, nechávám to těm vyšším, jak s tím naloží. Na tom YT videu od Slišiho je umyslný TK, bez jakéhokoliv důvodu a třeba omluvy. Ano, dělají to "skoro" všichni, ale nedělají to s umyslem a kdyby ano, tak se třeba i omluví, ale od Tebe tam nepadlo nic, jen smích a nadávky. Trošku mě to od Tebe Kotlíčku mrzí.
    Za mě prostě demence od Kotlíčkovi strany.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Jail demence.

    :D:D:D mě to taky mrzí když nepochopí srandu ,hlavně u nich jsem ti viděl za poslední měsic xxx přejíždění
    PS: kdybych chtěl tak si točím taky videa a zajistím jim ban ,ale nejsem stádo jako vy :)
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  7. #7

    Odpověď: Jail demence.

    Citovat Původně založeno KotlicekJB Zobrazit příspěvky
    :D:D:D mě to taky mrzí když nepochopí srandu ,hlavně u nich jsem ti viděl za poslední měsic xxx přejíždění
    PS: kdybych chtěl tak si točím taky videa a zajistím jim ban ,ale nejsem stádo jako vy :)
    A co Ti brání to nenatočit, když toho vidíš tolik z jejich strany ?

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2016
    Příspěvky
    7
    Lidi není nad to si někoho přejet , myslím toho co si to zaslouží :D :D :D

    Lidi dělají to i admini takže neím proč brečíte :D jako je to MTK a je to povolené tak proč né no ? :D

    výhoda je v tom , že přejedete všechny a máte pp :D :D , ale pššt , vyděl jsem mnoho adminů ale nikomu to neříkejte
    Naposledy upraveno Koprakek; 15-01-17 v 09:35. Důvod: EDIT

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Jail demence.

    deadjoy nejsem svine :D hlásím jenom shit hráče víš.
    Ale od těd máte od kotlíčka utrum,grimmyho si podám hnedka ,protože je neschopnej a mr.slisiho ten mi je fuk nějaké dítě.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  10. #10

    Odpověď: Jail demence.

    Citovat Původně založeno Wiju Zobrazit příspěvky
    Lidi není nad to si někoho přejet , myslím toho co si to zaslouží :D :D :D

    Lidi dělají to i admini takže neím proč brečíte :D jako je to MTK a je to povolené tak proč né no ? :D

    výhoda je v tom , že přejedete všechny a máte pp :D :D , ale pššt , vyděl jsem mnoho adminů ale nikomu to neříkejte
    Sice to není v pravidlech, ale je to znechucování hry ostatním. Nicméně v pravidlech je jasně napsaný, že je zakázáno přejíždět ostatní dozorce a to, že to tam není speciálně pro T, tak neznamená, že T to mohou dělat, nemohou, kazí tím hru ostatním.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Jail demence.

    Já to chápu že mě máte až tak rádi,ale kdyby se podívali na všechni ty přejíždění (viděl jsem i normální hráče s adminy jak přejížděj ,kazili tím ostatním hru a co)
    Kdyby jste se podívali na své chyby ,přiznám se že jsem přejel tak po měsíci někoho(kdybych to dělal aspon častěji tak proč ne ho nedat na forum ,ale tohle).
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Jail demence.

    Ajéjé to jsem se bála, Vidím velký špatný ( nebo jako wiju který jako jediný "vydí" xD )
    Grimmy už se bojí hrozné "odplaty" jsem slyšel
    Co mu uděláš ? ve hře ho zabiješ ? xD
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Jail demence.

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Ajéjé to jsem se bála, Vidím velký špatný ( nebo jako wiju který jako jediný "vydí" xD )
    Grimmy už se bojí hrozné "odplaty" jsem slyšel
    Co mu uděláš ? ve hře ho zabiješ ? xD
    Natočím demo a zajistím mu ban na týden za neschopnost,dmnci :)
    A navíc asi nemáš rozum ,řeší se to ve hře a ty to tu dáš na forum,nwm kdo má v hlavě nepokoj.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Jail demence.

    Ajéje to jsem se bála
    Nojo to se má na co těšit.. a chudák Slissi nic ? :/ natočil film a nedostane za to ani odměnu .. Btw nevím ani proč sem taháš grimmyho kterej tě jen vypičoval za to, že si ho přejel ( to by udělal asi každej normální hráč ) .. neřeknu kdyby měl něco společného s tím, že je to ted na forku, ale on nemá a stejně ho řešíš jako by za to mohl. xD
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Jail demence.

    Proč řešíš takové věci,sama víš že si asi blbá že to tu dáváš a pak už tu jen řešíš blbosti z cesty. :) mě to stačí bohatě na tvoji trofej na mě :D já tu radši už psát nebudu. Přístě řeš proším proším horší provinění :( :(

    (kdo se bojí nesmí do lesa ,tak se tolik neboj zlatko)
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •