Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

  1. #1

    Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Mas 4 tydnu, 5 dnu, 19 hodin, 6 minut a 50 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: '44660'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Voicechat spam - neuposlechnuti upozorneni, nasledne nevhodne chovani, historie'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Hledam Chlapa Na Sex >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Hledam Chlapa Na Sex
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:626726752
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:626726752
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.181.114.7
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.181.114.7
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Burak >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (de_westwood)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    foxo dropped
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k


    Poznamka:


    Co to ma zase byt?? Za to, ze tam nevinni zabiji detektivy, se ban nedava... Ale me si chytnou za to, ze tam s mym mladsim kolegou jedeme rap bitky ve voicechatu.

  2. #2
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,472

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    Upozornil jsem vás přes bílý chat, vy jste se na 5 sekund utišili, ale hned jak text zmizel, začali jste zase mlet jakési blbosti do mikráku. Dal jsem vám bany na 3 - 8 hodiny (teď nevím, kolik přesně to bylo) a ty jsi začal, že co si to dovoluju, že jsi kokot a podobné výrazy. To už jsem vás měl plné zuby a šel jsem si po jistotu omrknout historii. Tam jsem viděl tvou až nechutně velkou historii banů, tak jsem ti jednoduše dal ban na 35 dní s tím, že jestli se do příště neuklidníš, bude to perma na ttt.

    Jak i ostatním, tak i tobě dám nabídku. Jsem ochoten ti zkrátit ban na 5 dní s podmínkou, že jestli se to bude opakovat a ještě jakkoliv porušíš pravidla, dostaneš ban minimálně na 2 měsíce, souhlasíš s tím?

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    Voice chat ve hře je snad od toho, aby jste si tam dělali nějakou "rap" párty?

    Tebe znám z TTT moc dobře a měl jsi ode mě 3 bany a spamování voicu je u tebe na denním pořádku.
    Burák ti dal nabídku, kterou když příjmeš, tak ji stejně porušíš, tak zvaž, jestli chceš nyní 35 dní nebo chceš poté 2 měsíce.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    Proti skrateniu aj odomna tam mas bany a na servery je stebou len problem...Ale je to teda na Burakovi ako sa rozhodne

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    Jsem proti Ub Í do mě se tento hráč navázel na jb...nahlásil jsem ho poté gregymu

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,472

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...a-Na-Sex-Burak

    Možnost zkrácení banu tímto padá.

  7. #7

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    Teraz pojďeme tak:
    Ban mi klidně sniž (jakože jo).
    Ale jakmile se tam zjeví serverem oblíbený Kakenspritz, tak se s ním začnu navzájem randomovat, Tonko mě seřve a já seřvu jeho, Psyxo bude chytat na mě zase rage, že ho pronásleduju a lákám na death station + že detektivové randomují a seřve za to mě (to je dobře), pak s Itachim tam nedáme pokoj v talkingu (ale od toho je /mute, pokud to vůbec funguje), na mapě cs_estate se naštěstí blikat může (Frisco mi to povolil a Psyxo mě za to randomoval každé kolo). Pak na mě budou chodit stížnosti, že beru věci do svých rukou (to je tak, když zrádce to trollí, detektiv se odpojí a nevinní mají v píči, tak cca 30 sekund před koncem kola začnu killit všechny kolem, bo nikdo do té doby ještě nechcíp a už mě dál nebaví čekat). Jeden admin s tím dokonce souhlasil. A pak nakonec sem hodím mého dobrého šukacího přítele Ing.Yvory, kterej je nasranej už z toho, že jsem se připojil...

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    Citovat Původně založeno HledamChlapaNaSex Zobrazit příspěvky
    Teraz pojďeme tak:
    Ban mi klidně sniž (jakože jo).
    Ale jakmile se tam zjeví serverem oblíbený Kakenspritz, tak se s ním začnu navzájem randomovat, Tonko mě seřve a já seřvu jeho, Psyxo bude chytat na mě zase rage, že ho pronásleduju a lákám na death station + že detektivové randomují a seřve za to mě (to je dobře), pak s Itachim tam nedáme pokoj v talkingu (ale od toho je /mute, pokud to vůbec funguje), na mapě cs_estate se naštěstí blikat může (Frisco mi to povolil a Psyxo mě za to randomoval každé kolo). Pak na mě budou chodit stížnosti, že beru věci do svých rukou (to je tak, když zrádce to trollí, detektiv se odpojí a nevinní mají v píči, tak cca 30 sekund před koncem kola začnu killit všechny kolem, bo nikdo do té doby ještě nechcíp a už mě dál nebaví čekat). Jeden admin s tím dokonce souhlasil. A pak nakonec sem hodím mého dobrého šukacího přítele Ing.Yvory, kterej je nasranej už z toho, že jsem se připojil...
    Simtě, už to nehul.

  9. #9

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    Jenže to se fakt děje. Nepotřebuješ bejt znásilněnej bezdomovcem, abys věděl, co je to metro.
    BTW nejseš ty ten, jak jsem tě randomoval??

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    Tahle debata nikam nevede a rovnou to lockněte, než to bude ještě horší.

  11. #11
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,472

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...a-Na-Sex-Burak

    Možnost zkrácení banu tímto padá.
    Můžete uzavřít.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,943

    Odpověď: Hledam Chlapa Na Sex --> Burak

    Vím, jenže ne vše se dá uzavřít hned. To že to napíšete neznamená že to jen tak jde. Je tu nějakej systém
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •