Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Jailbreak - CT Sparta camping ?

Threaded View

  1. #15


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Selský rozum hoši.. Selský rozum.. Počkat to tu vlastně se nevede..
    Niggo.. Vím že jsem se s tebou už dlouho nebavil, dlouho jsem se ani neobjevil na serverech ale to co jsem viděl na demu to bylo hodně sráčský nedát si 1v1 s týpkem, neřeknu 2v1 a vůbec neceknu 3v1.. Ignoroval jsi prosbu a teď se divíš.. Nedokážu avšak si pro sebe potvrdit co jsi říkal ty, neboť jsi neměl zaply voice_loopback, kde by byl pak slyšet i tvůj voice v demu.. Z toho ale co tu čtu od ostatních jak jsi se prý vysmíval.. Proč vlastně..
    V tuto chvíli se taky zastávám Hunteda, že když tam byl výsměch, že ty facky sis zasloužil... Promiň ale je to tak..

    Ano.. žádné pravidlo jsi neporušil, porušil jsi morálku, což je ještě horší...
    Tak se mi zda, že sis ze všech těch odpovědí vzal jen jedno slovo a ještě k tomu tu největší ptákovinu :D, žádnej výsměch ani nic podobného tam nebylo, do voicu jsem mu jen oponoval tím, že tam nejdu, že mě zabije a pak, že tam jsou dva. Po dlouhé době ses konečně k něčemu vyjádřil a z toho celého sis vybral zrovna tu nejvíc špekulativní věc
    Ještě k tomu na styl “bába povídala”

    Ostatně všechno je na demu slyšet, podle reakcí od Hunteda můžeš vydedukovat, že jsem ho neprovokoval ba naopak jsem ho ignoroval, protože mě zaskočilo, když na mě začal hulákat hned po tom co jsem ho zabil, neměl jsem slov, pac se mi to ještě nestalo.
    Každopádně mas pravdu, ano provokace tam pak přišla, ale ne z moji strany, začal ji Hunted po mé smrti slovy, že jsem umrel protože jsem špatnej a že by mě to mohl naučit hrát.

    Jinak, vysvetlis mi prosím, jak funguje ten příkaz voice_loopback, kdy ho mám napsat apod. Dekuju
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 09-02-23 v 23:03.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •