Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 1180

Téma: Posilovna

Threaded View

  1. #11
    Nováček Avatar uživatele RTG
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    47


    Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Aký máš tréning? Mne to časovo vychádza buď 4 krát týždenne pondelok :brucho utorok : biceps , ramena,plecia streda : triceps ,chrbát štvrtok : leg day + niekedy to brucho z pondelka . Inak cvičím už 8 mesiacov dobre to na mne vidno tehličky a tak :3 ale neviem či mam začať brať creatine keď zavodňuje :/
    kreatin po 8 měsících cvičení ze naprosto zbytečný, kdybys o tom uvažoval po 3 letech, pak bych to viděl reálně, do té doby budeš mít pokroky i bez kreatinu ;)

    Citovat Původně založeno Anjelik.* Zobrazit příspěvky
    ja to neflákam vôbec či sú prázdniny alebo niesu.. budúci rok maturujem aj ja ale aj tak budem chodiť 5x týždenne... nič ma neodradí.... :) Tréning? Pondelok= prsia, biceps.
    Utorok= chrbát triceps (občas trapézy).......... Štvrtok= ramená, nohy....... Piatok= prsia, biceps...... Nedela= načo mám chuť :) samozrejme cvičím občas aj brucho a lýtka ale hento mám prioritu a ked ešte vládzem alebo mi vystane čas tak dám aj brucho alebo lýtka :)
    v pondělí a v pátek cvičíš to samé? a jak to děláš, že cvičíš triceps a po něm ramena? a po ramenou prsa... :D po bicepsu záda.. dle mého názoru je tohle naprosto špatně :D ale dokud cítíš pokroky tak to jde, jenom jsem zvědavý jak dlouho ty pokroky budou pokračovat
    mimochodem to břicho ti doporučuji zamakat pořádně, nejen občas, střed trupu je potřeba mít nejpevnější z celého těla, abys předcházel úrazům a vůbec všelijakým problémům při zvládání správné techniky jakéhokoliv cviku


    jenom moje názory :)
    Naposledy upraveno RTG; 02-08-14 v 01:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •